FESTOOL SSH-STF-80X130/12 schuurzool stickfix - 489252
 20,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
blister
  • Bezorging door DHL
Professionele schuurpad voor vakmensen
  • Efficiënte extractie: Met 12 zuiggaten zorgt deze schuurpad voor een uitstekende stofafzuiging.
Productomschrijving
Gewoon schuren.
  • Schuurmateriaal kan eenvoudig en snel vervangen worden dankzij StickFix klithechting
  • Maakt de afzuiging door de perforatie met 12 afzuiggaten mogelijk
  • Schilder-/lakwerkzaamheden
  • Voor RTS 400, RS 400, RTSC 400
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 130 mm
  • Breedte: 80 mm
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549090251
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 489252
Lengte
130 mm
Breedte
80 mm
Afmeting lengte x breedte
80 x 130.00 mm